سفارش تبلیغ
صبا ویژن
تاریخ : یکشنبه 92/9/24 | 11:14 صبح | نویسنده : الی | نظر

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


دنیای بدون زنان، چنین دنیایی خواهد بود: مردان نه خود را می شویند و نه صورت خود را اصلاح می کنند. لباس خانگی ما بسیار ساده خواهد بود. پیراهن، عرق گیر، جوراب، حتی کفش های بیرون هم ساده خواهند بود. نیازی به ظروف آشپزخانه و حتی غذا نیست؛ چند ظرف یکبار مصرف، چند تکه غذای سرد و پیتزا کافی است و برای خانه مان یک یخچال، جاروبرقی، تلویزیونی بزرگ و یک کنترل تلویزیون از راه دور، کفایت می کند. تنها برنامه های دو کانال تلویزیونی را تماشا می کنیم. شبکه خبری و ورزشی. به همین دلیل می گویند مردان موجوداتی ساده هستند و اگر زنان در زندگیشان نباشند، زندگی ساده ای خواهند داشت.

اما شما زنان سلطان "جمع و جور کردن" هستید. پس از یک کار تمام وقت به خانه می روید و تازه کار تمام وقت منزل یعنی نقش همسر و مادر بودن شروع می شود و باید به همه امور رسیدگی کنید و اغلب این کارها را بدون کوچک ترین کمک از سوی مردان انجام می دهید. بزرگ ترین تصمیمات خرید مربوط به شماست. نقش کلیدی در اجتماع دارید و گاهی برخی کارها را به منزل می آورید.


چگونه یک خانم تمام عیار باشید

ـ به او نگویید، کجا دوست دارید بروید، به او نوع غذا و فضایی را که دوست دارید، بگویید و بعد اجازه دهید محل آن را او انتخاب کند که فکر می کند مناسب شماست.

ـ به او نگویید، من خودم رانندگی می کنم، اجازه دهید او شما را به محل مورد نظر برساند.

ـ به او نگویید که من صورت حساب را می پردازم، اجازه دهید خودش بپردازد.

ـ سعی نکنید سینک ظرفشویی، ماشین، یا هر چیز دیگری را خودتان تعمیر کنید، اجازه دهید او این کار را بکند. سطل زباله را بیرون نگذارید، خانه را نقاشی نکنید، چمن ها را کوتاه نکنید، تمامی اینها وظایف اوست.

ـ جابجایی های سنگین را انجام ندهید، او با عضله ای قوی به دنیا آمده است تا کاناپه، تلویزیون، کتابخانه و امثال آن را جابجا کند.

ـ از پختن یک غذا یا دو نوع غذا نترسید، آشپزخانه دوست شما و اوست.

شما زنان قدرت دارید

در دانشکده بهترین هستید و نمراتتان بهتر از آقایان است و مدیریت مدارس و تربیت بچه ها به عهده شماست، در حقیقت تغذیه و حمایت از روح و ذهن ما به عهده شماست. ما مردان بیش از آنچه شما بدانید، قدردان این موضوع هستیم، فقط به دلیل مغرور بودن به زبان نمی آوریم.

استیوهاروی در کتاب "مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن" می نویسد: "در ذهن یک مرد، قدرتی که در یک زن نهفته است، وجود ندارد. به نظر ما، قدرت شما ناشی از یک چیز است، شما زن هستید. شما انگیزه بیدار شدن هر روزه ما هستید. مردان بیرون می روند و کار می کنند و پول به دست می آورند، فقط به خاطر زنان. به خاطر زنان، سوار ماشین های شیک می شوند. به خاطر زنان لباس شیک می پوشند. موهایشان را کوتاه می کنند و سعی می کنند تمیز و براق جلوه کنند. همه این کارها برای این است که هر چه بیشتر شما را درگیر بازی خودمان کنیم و "شما در واقع پاداش نهایی برای ما هستید"

می دانم که برخی از شما به خاطر مسائلی که عنوان می کنم، آزرده خاطر می شوید و مثل این می ماند که قرص بزرگی را قورت داده اید. اما ما مردان بازی های زیادی می کنیم، حقه های زیادی از کلاهمان بیرون می کشیم تا شما را مطمئن کنیم که خیلی برایمان مهم نیستند. به همین دلیل خیلی از زنان اینگونه این روزها بزرگ می شوند؛ آنان مرتباً از سوی مادر، خاله، مادربزرگ و دوستان خانم خود تشویق می شوند که درس بخوانید، شغل خوبی پیدا کنید تا زنانی مستقل باشید، بهای آن مهم نیست، فقط این کار را بکنید و یا اینکه مطبوعات مرتباً به شما یادآوری می کند به تکامل بخشیدن به خود بیندیشید.

از مجله گرفته تا برنامه های تلویزیونی، پیام های بازرگانی و سایت ها و همه به شما می گویند که بایستی بهترین باشید تا بتوانید یک مرد خوب را به خود جلب کنید. ما مردان خوب می دانیم که شما به قدر کافی زیبایی خود را دارید و فلان زن هم زیبایی خودش را دارد و شما نمی توانید مثل او باشید. اگر شما خودتان پول به دست آورید، ماشین خودتان، خانه خودتان، سیستم ایمنی خودتان را داشته باشید، همه چیز فریاد می زند که دیگر نیازی به ما مردان ندارید تا از شما حمایت و نیازهایتان را برطرف کنیم. اگر همه این موارد را داشته باشید، واقعاً چه نیازی به ما مردان است؟"

آقایان محبت می خواهند

اشتباه نکنید. ما نگران داشتن این امکانات از جانب شما نیستیم. می توانید پول، خانه و ماشین خودتان را داشته باشید، اما اگر مردی واقعاً به دنبال محبت شما باشد و شما هرگز اجازه ابراز عشق از طریق حمایت کردن و تامین نیازها و خواسته هایتان را به او ندهید، پس چگونه احساس کند که مرد است؟

امکاناتی که از نظر مالی به دست می آورید و از نظر تحصیلی به آن می رسید، هرگز جایگزین رابطه با یک مرد نخواهد شد. دی. ان. ای او اجازه این کار را نمی دهد. ترجمه این جمله: "ما مردان به زنانی که مثل یک مرد با ما رفتار می کنند، احترام می گذاریم و دوستشان داریم." پس اجازه دهید که ما فکر کنیم شما به ما نیاز دارید. ما نیاز داریم که توسط شما مورد نیاز واقع بشویم تا ماهیت خود را به عنوان مرد بودن به نتیجه برسانیم.

استیورهاروی می گوید: البته، شنیده ام که زنان می گویند: "آنقدر خودم را حقیر نمی کنم که او فکر کند مرد است، او می خواهد پول، موفقیت و استقلالم را از من بگیرد تا من تحت کنترلش باشم." ما می فهمیم و می توانیم حتی زنان قدرتمند را نیز هدایت کنیم. در حقیقت، ما محصول زنان قوی هستیم که توانسته اند، زندگیشان را هدایت کنند. این یک موضوع پنهان نیست، شما به ما مردان اجازه می دهید که خود را راس خانواده بدانیم، در صورتی که تصمیمات کلیدی در خانه و در رابطه با بچه ها به عهده شماست. می دانیم که مهم نیست چه کسی بیشترین درآمد را دارد، مهم این است که شما مسائل مالی را حل و فصل می کنید و تعیین می کنید که پول در چه راهی و کجا خرج شود. می دانیم که اگر توافق می کنیم که درست عمل کنیم، اما در نهایت برای حفظ آرامش به کمک شما نیاز داریم. همه این موارد را می دانیم و مشکلی با آن نداریم. اما اگر جملاتی بگویید که تاثیر ما را غیر ضروری اعلام کنید و غرور ما را نادیده بگیرید، آنوقت دیگر به دنبال در کنار شما بودن نخواهیم بود.

ما اینطور تصور می کنیم که اگر شما خودتان درآمد داشته باشید، یعنی به پول ما نیاز ندارید. اگر خود دست به کار شده و کارهایتان را انجام دهید، یعنی به حمایت ما نیاز ندارید. اگر نتوانیم از شما حمایت کنیم و خواسته هایتان را تامین کنیم، عشق ما به شما بی فایده خواهد بود. اگر اجازه ندهید، آنچه واقعاً باید باشیم، باشیم، مطلقاً نخواهیم گفت: "من مرد تو هستم" پس چه اتفاقی می افتد؟ هیچ. خیلی زود از کنارتان دور می شویم.

این حقیقت تلخی است، اما واقعیت دارد. اگر زنان به آقایان بفهمانند که کمتر از یک شریک هستند، اتفاق های خوبی نمی افتد. پول و موفقیت شما او را می ترساند و تهدید می کند. بله، چون او را از نقش خود به عنوان یک مرد و یک تامین کننده دور می کند. چون این انتظاری است که جامعه از او دارد و به آنان اینگونه یاد داده اند، که آنان باید مراقب و حامی شما باشند، البته وقتی مردی جوان است و تجربه زیادی ندارد، کارهای عجیب و غریبی انجام می دهد، مثلاً بیهوده پولش را خرج چیزهایی می کند که نیاز ندارد، به جای مغزش از بازویش استفاده می کند. اما هر چه بزرگ تر شویم، بیشتر می فهمیم که برای ابراز عشق به کسانی که دوستشان داریم، بایستی به عنوان یک مرد واقعی، تامین کننده خواسته های آنان باشیم. به یاد داشته باشید اگر زنی عادت بد به رخ کشیدن نقصان های یک مرد را داشته باشد، دیگر آن مرد سعی نمی کند که نیازهای او را تامین کند و برای خوشبختی آن زن هرگز کاری نمی کند.

چگونه باید از این موقعیت عبور کنیم؟

پول، شغل، تحصیل، غرور و افتخار ناشی از آن را رها نکنید. فقط یک خانم باشید. می دانم الان مثل ماشین و هلیکوپتر پلیس آژیر می کشید و عصبانی هستید اما این داغ کردن و ناراحتی، حقیقتی را که در مورد مردان می گویم، عوض نمی کند برای آنان مهم نیست که چه موقعیت مالی، شرایط اجتماعی، درآمد و سابقه کاری داشته باشند، فقط می خواهند مراقب زن خود باشند.

می دانیم که شما به قدر کافی قوی هستید که تلویزیون را جابجا کنید، اما اجازه بدهید او این کار را بکند و بگویید برای شما سنگین است و این یک کار مردانه است. می دانیم که پول زیاد دارید و می توانید پول شام را بپردازید. اما همان جا بنشینید و اجازه دهید، او پول شام را بپردازد. او وقتی با نامزدش و یا همسرش بیرون می رود، وظیفه او انجام همین کارهاست. درست است، شما زن مستقلی هستید و به او نیاز ندارید تا آشغال ها را بیرون ببرد یا قاب عکس را به دیوار آویزان کند یا به انبار برود و وسایل تعمیر سینک ظرفشویی را بیاورد. اما اگر انگشت به دهان بگذارید و وانمود کنید که نمی توانید این کارها را بکنید و نیاز به مرد دارید تا آن را انجام دهد و با لبخند بر لب بگویید: "عزیزم، ممنونم که این کار را به خاطر من کردی، نمی دانستم بدون تو باید چه کار می کردم."

از همسرتان تعریف کنید

بسیاری از مردان، اگر بدانند که مورد نیاز هستند، مردان بهتری خواهند بود. در عصر جدید زنان این نقش های ضروری را از ما گرفته اند و ما آن را قبول کردیم. اما در برخی موارد، شما می خواهید که بپذیرید زنانی قوی و تنها هستید یا اینکه می خواهید تنها یک خانم باشید. بنابراین وقتی می دانید که اگر یک خانم باشید، ما به شما آنچه را می خواهید و نیاز دارید می دهیم، چرا این کار را نمی کنید؟ خانم بودن به شما احساس آرامش و راحتی می دهد. چرا از فرصت آرام بودن استفاده نمی کنید؟ عزیزان، قول می دهم که خیلی سخت نیست، شما را نخواهد کشت و اگر کمی قدردانی به او نشان دهید، آنچه را نیاز دارید تامین خواهد کرد.

دوستی برای من تعریف می کرد: روزی نخواهد بود که ما "من و همسرم" از یکدیگر تعریف نکنیم، حداقل طی روز چندین مرتبه این کار را می کنیم، اما یک روز، او مرا برای مراقبت از بچه ها در خانه تنها گذاشت تا کمی خرید و به کارهایش در بیرون از منزل رسیدگی کند. وقتی به خانه برگشت، مرا خسته و به هم ریخته از مراقبت بچه ها دید. دنبال کردن بچه ها، کاری نیست که از عهده من بر بیاید. منظورم این است که می توانم اما بسیار خسته کننده است. وقتی زنم وارد اتاق شد و صورت خسته مرا دید، گفت: "واقعاً ممنونم که مراقب بچه ها بودی، تو پدر فوق العاده ای هستی؟" پسر، نمی توانم بگویم چه احساس خوبی به من دست داد. کلماتی از دهانش خارج شد که انتظار آن را نداشتم. همین تعریف کار من را تمام کرد. برایم بسیار آزاردهنده بود که تمام روز در خانه بنشینم و مراقب بچه ها باشم، در حالیکه می توانستم خیلی کارهای دیگری انجام بدهم، اما همین تعریف باعث شد به یاد بیاورم که چرا در بازی هستم. قدردانی و سپاس از یک مرد، نه تنها اطمینان و اعتماد او را تضمین می کند، بلکه از شما نیز بهترین می سازد. بهترین راه برای قدردانی این است که یک خانم باقی بمانید و به او اجازه دهید که مرد خانه باشد.

امروزه مطمئنم خانم بودن، هنری است که به فراموشی سپرده شده و برخی خانم ها باید درس هایی در این زمینه بیاموزند. چند نکته به شما می گویم تا بیاموزید چگونه می توانید خانم باشید، به خصوص در مواردی که رو در روی شوهر و نامزدتان قرار می گیرید اگر از روزهای اول ازدواج اینگونه عمل کنید، شاید خیلی کم پیش بیاید تا در آینده دچار مشکلات زناشویی شوید.


برگرفته از روزنامه جام جم
تاریخ : پنج شنبه 92/9/21 | 11:8 صبح | نویسنده : الی | نظر


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

در فرهنگ ما ایرانی ها انبوهی از روزهای"شهادت"، "ولادت"، "اعیاد و عزاداری‌های مذهبی و غیرمذهبی" روزهای تقویم‌های رسمی و غیر رسمی را به خود اختصاص داده‌اند. هرچند در سال‌های گذشته در برخی کشورهای غربی، روز جهانی "بوسه" و "توالت" تعجب‌برانگیز بودند اما حالا روزهای گرامی‌داشت عجیب و غریب زیادی در تقویم‌های جهانی جای خود را باز کرده‌اند که گفتنش به نگفتنش می ارزد.
 

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

20 ژانویه، روز شلوار گرمکن

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

در گذشته ظاهر شدن با شلوار گرمکن در اماکن غیر ورزشی و عمومی، نشانه‌ای از سطح نازل فرهنگی تلقی می‌شد. اما بعد از این‌که ستارگان سینما و ورزشی تابوشکنی کردند، حال جوانان بسیاری با این شلوار در اماکن عمومی ظاهر می‌شوند. چهار جوان سوئیسی روز 20 ژانویه را روز شلوار گرمکن نام‌گذاری کرده‌اند و حتی پیج فیس‌بوک آن‌ها 47 هزار لایک نیز خورده است.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

13 فوریه، روز جهانی رادیو

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

به‌رغم وجود تلویزیون و اینترنت هنوز هم رادیو در بسیاری از نقاط جهان اولین منبع کسب خبر و ارتباط با جهان خارج محسوب می‌شود. به همین دلیل آکادمی رادیوی اسپانیا به یونسکو پیشنهاد کرد تا روزی را برای بزرگداشت مقام جهانی رادیو تعیین کند. از سال 2011 به این سو هر سال در روز 13 فوریه روز جهانی رادیو نام گذاری شده است.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

6 مارس، روز غذای یخ‌زده

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net

زندگی سریع و پراسترس در شهرها، خریدهای هفتگی و حتی ماهانه و یخچال‌های فریزر را به‌همراه دارد. حالا میلیاردها نفر با این نوع زندگی آشنایی دارند. در یخچال باز می‌شود، غذای یخ‌زده در مکروویو قرار می‌گیرد و پس از چند دقیقه غذا آماده است. رونالد ریگان رئیس‌جمهور اسبق آمریکا در سال 1984 در این کشور روز 6 مارس را " National Frozen Food Day" اعلام کرد.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

23 آوریل، روز آبجوی آلمان

گروه اینترنتی پرشیـن استار | www.Persian-Star.org

در آلمان 1339 کارخانه آبجو سازی نزدیک به 5 هزار نوع آبجو‌ی مختلف تولید می‌کنند. آبجوسازان آلمان هنوز هم آبجوی خود را بر مبنای "قانون خلوص آبجو" باواریا که در 23 آوریل 1516 صادر شد، تولید می‌کنند. از سال 1994 روز 23 آوریل به عنوان روز آبجوی آلمان گرامی داشته می‌شود.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

25 مه، روز جنگ ستارگان

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

وقتی جرج لوکاس در سال 1977 اولین فیلم جنگ ستارگان را اکران کرد، هیچ کس فکر نمی‌کرد که لباس‌های بکاربرده شده در این فیلم این‌گونه با اقبال عمومی روبرو شوند. حالا کار به جایی رسیده است که شهرداری لس‌آنجلس از سال 2007 به این سو، روز 25 ماه مه را رسما روز "Star Wars" اعلام کرده است. بیاد اولین روزی که این فیلم اکران شد.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

21 ژوئن، روز جهانی تی‌شرت

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

تا چند دهه پیش با تی‌شرت در خیابان ظاهر شدن غیر قابل باور بود. تی‌شرت حالا دیگر در همه رنگ و فرم وجود دارد و حتی می‌توان تصاویر و موضوعات مورد علاقه خود را هم بر روی آن چاپ کرد. در سال 2013 روز جهانی تی‌شرت برای ششمین بار به عنوان "تی‌شرت من، صدای من" برگزار شد.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

29 ژوئیه، روز باران

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

از سال 1874 در شهر واینسبورگ، ایالت پنسلوانیای آمریکا روز 29 ژوئیه روز باران نام گذاری شده است. در این روز در مورد این‌که آیا باران خواهد بارید یا نه بر سر یک کلاه شرط بندی می‌شود. این روز از سال 1979 با برگزاری یک فستیوال همراه شده است.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

26 اوت، روز دستمال توالت

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

تا قبل از قرن 19 میلادی که صنایع به کمک انسان شتافتند و دستمال توالت تولید شد، انسان‌های معتقد به برخی ادیان در بسیاری از نقاط جهان بعد از رفع حاجت از کاغذ، پارچه، برگ درخت و هرچیز دیگری که دم دست بود برای تمیز کردن خود استفاده می‌کردند. به همین دلیل روز 26 اوت به عنوان روز دستمال توالت تعیین شده است.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

25 سپتامبر، روز تک ترانه‌هایی که گل می‌کنند

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

ترانه‌هایی بوده‌اند که ظرف چند روز ناگهان گل کرده‌ و جهان‌گیر شدند، اما خواننده و یا گروه اجرا کننده آن از ادامه این موفقیت عاجز مانده و نتوانسته‌اند دیگر آهنگ و ترانه‌ای موفق ارائه کنند و در نهایت فراموش شدند. استیون روزن، روزنامه‌نگار متخصص موسیقی از سال 1990 روز 25 سپتامبر را به عنوان "One Hit Wonder Day" نام‌گذاری کرد. روز آهنگ‌هایی چون: "?5 Mambo No" و یا "Macarena".


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

25 اکتبر روز جهانی "پاستا"

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

سال‌ها میان چینی‌ها و ایتالیایی‌ها یک مناقشه تاریخی بر سر ابداع "پاستا" وجود داشت. در سال 2005 یک قبر 4 هزار ساله در چین کشف شد که در یکی از ظرف‌های موجود در آن مقداری "پاستا" کشف شد. با این کشف مناقشه به نفع چینی‌ها پایان گرفت. حال شرکت‌های تولید کننده "پاستا" روز 25 اکتبر را روز جهانی پاستا اعلام کرده‌اند و برای انواع گوناگون آن جشن می‌گیرند.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


19 نوامبر روز جهانی توالت

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net

به روز جهانی توالت در سال‌های گذشته توجه زیادی شد. 40 درصد مردم جهان به توالت تمیز و بهداشتی دسترسی ندارند. به همین دلیل سازمان ملل متحد از روز جهانی توالت پشتیبانی می‌کند. بهداشت و سلامتی میلیاردها انسان در گرو توالت تمیز و بهداشتی است.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

2 دسامبر، روز اصلاح بی‌خطر صورت

گروه اینترنتی پرشیـن استـار | www.Persian-Star.org

مردانی که هر روز صورت خود را اصلاح می‌کنند، از درد برش و جاری شدن خون بر صورت خود آگاه هستند. با اختراع ژیلت در سال 1901 بود که آرام آرام تیغ‌های خطرناک جای خود را به تیغ‌هایی امروزین دادند. روز 2 دسامبر یادآور این اختراع زیباست.


برگرفته از : دویچه وله فارسی
تاریخ : چهارشنبه 92/9/20 | 12:34 عصر | نویسنده : الی | نظر


Pizza Scissors

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


BikePack

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Secret Drawer

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Glass Holder

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net


Traffic Signal with Hour glass timer

گروه اینترنتی پرشیـن استار | www.Persian-Star.org


Solar Charging while Parking

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


No more Blind Spots (rear view mirror)

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Wearable wireless mouse

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Semi Automatic fruit peeler

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Hoodie BackPack

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Independent Kids

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net


Hidden Power Outlet

گروه اینترنتی پرشیـن استـار | www.Persian-Star.org


Unique umbrella design

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Ruler with holes for precision

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Eco friendly Toilet

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Mobile Charging made easy

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Solar rocking chair

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Digitally precise protractor

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


You can find the keyhole even when drunk

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Enjoy

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net


Smart Jeans for smart phone users

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


For smart parents

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Bicycle Parking

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Digital Measuring Cup

گروه اینترنتـی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Built-in Wall extension cord

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net


Scale Out Architecture

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Multi Tasking

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


iPhone Lens

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


On-Demand Cup Holder

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Spoke-less bicycle

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Compact Boots

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Inheritence

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Digital Ink for Tablets

گروه اینترنتی پرشیـن استـار | www.Persian-Star.net


Solar Charges + Window Stickies

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Salt Water Powered Clock

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Hand Powered Shredder

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Knives Set

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Wifi Digital Pen

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Rubik"s cube for the blind

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Zipper Ear Phones

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


cool cup

گروه اینترنتی پرشیـن استار | www.Persian-Star.org


Self Locking Bike

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net


Calender Ring

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Table Tennis Door

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


Solar Powered Camping Tent

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


جهـت دانـلود تـمام تصاویـر ایـن ایمیـل، اینـجـا کلیـک کنیـد
تاریخ : چهارشنبه 92/9/20 | 12:22 عصر | نویسنده : الی | نظر

گروه اینترنتی پرشیـن استار | www.Persian-Star.org


کلیپ شهادت حضرت عباس(ع) از صحنه های حذف شده سریال مختارنامه که مورد توجه بسیاری در فضای مجازی قرار گرفت و پس از آن مورد اعتراض کارگردان سریال آقای میرباقری هم واقع شد. صحنه هایی که در آن ابوالفضل العباس در بازگشت از شریعه فرات و رساندن آب به تشنگان کربلا در محاصره دشمن قرار میگیرد و ناجوانمردانه به شهادت میرسد. گفته میشود در زمان پخش این مجموعه تلویزیونی، میرباقری به عنوان کارگردان اثر، ابتدا قصد داشت بازیگر نقش حضرت عباس(ع) را به وضوح نشان دهند‏ اما با پیگیری‌ها و اعتراض‌ها به این تصمیم سازندگان "مختارنامه"، روابط‌ عمومی سریال اعلام کرد چهره حضرت عباس(ع) به شکل نورانی با جلوه‌های ویژه کامپیوتری پخش می‌شود اما در ‌‌نهایت صحنه‌های مربوط به قتال حضرت عباس(ع) از این سریال حذف شد و تنها صحنه‌های کمی از آن حضرت آن هم با جلوه‌های ویژه در برابر دید مخاطبان قرار گرفت‏ ...
  برای دانلود کلیپ پخش نشده شهادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) در سریال مختارنامه اینجا کلیک کنید 

حجم کلیپ : 28 مگابایت   -   زمان کلیپ : 10 دقیقه
تاریخ : چهارشنبه 92/9/6 | 10:2 صبح | نویسنده : الی | نظر